KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan , güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir.

Bu amaçta; ürün ve proseslerimizi  ve kalite yönetim sistemimizi , uluslararası standartları uygulayarak ve takip ederek sürekli iyileştiriyoruz. Makine üretiminde  ülkemizin öncü, uluslararası pazarda ise müşterilerimizin alanımızda arzuladığı iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Sürekli yaptığımız teknolojik yatırımlarla, üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün arttırıyor ve kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin kalıcı olması için, müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendirerek üst yönetimden en alt düzey personele kadar hızlıca yayılımını sağlıyoruz.

Organizasyonumuza mensup herkesin daha yetkin, ve becerilerini en üst seviyede kullanabilen bireyler olabilmeleri için sürekli eğitim fırsatları yaratıyor ve teşvik ediyoruz.

Hedeflediğimiz başarıyı, iç ve dış hususlar ile paydaşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle bir bütünlük içinde, stratejik iş ortaklıkları ile geliştirebileceğimiz bilinci ile hareket ediyoruz. 

BEYSAN,  kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olarak tüm bu ilkeler doğrultusunda, yasalar ve mevzuatlarla uyum içerisinde, sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirerek, ‘SÜREKLİ GELİŞME’ çabası içinde olacağımızı, tüm paydaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza taahhüt ederiz.