BEYSAN HAKKINDA

BEYSAN temelleri, 2006 yılında İsmail Maden tarafından İZMİR’de atılmıştır. 2006 yılından bu yana ise İzmir/Estim Sanayi Sitesi’ndeki üretim tesisinde faaliyetlerini yeni ve teknolojik yatırımları ile arttırarak sürdürmektedir.

2019 yılında Türkiye ve Dünya çapında faaliyet gösteren firmaların yoğun taleplerine daha kurumsal bir yapıda hizmet verebilmek için yeni bir şirket kurulmasına gerek duyulmuş ve bu doğrultuda Beysan çatısı altında ihracat şirketi olan Homsan şirketinin temelleri atılmıştır.

BEYSAN, dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştiren; bu alanda mühendislik gücüne ve uzman kadrosuna yatırım yapan, yurtiçi ve yurtdışında sektörünü başarıyla temsil etmektedir.

Dünya standartlarında teknoloji ve üretim geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü BEYSAN Yönetim stratejisini üç ana başlıkta toplamıştır;

  • Kaliteli Üretim
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Adil Fiyat Politikası

BEYSAN, her ürün, üretiminden kullanıcıya ulaştığı ana kadar her süreçte koşulsuz kalite güvencesi taşır.

MİSYONUMUZ

Küresel pazara, katma değeri yüksek, adil fiyat politikasına ve uluslararası standartlara uygun yenilikçi ürünler sunmak, Kendisini sürekli iyileştiren, maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, teknik ve idari kadrosu ile; ulusal ve uluslararası iş birliği ve dayanışma anlayışıyla, müşterilerimizin beklentilerine yönelik tasarım, proje ve üretim hizmetlerine öncülük eden bir şirket oluşumu gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

BEYSAN olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘lider firma ‘ konumuna erişmektir.